-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Reklama

Od ponad 5 lat portal internetowy MOTOGEN buduje swoją pozycję na rynku mediów motocyklowych w Polsce. Skupiamy się na tym, co wychodzi nam najlepiej – codziennym dostarczaniu informacji dla miłośników dwóch kółek. Szybciej, przystępniej, więcej! Dla wygody naszych Czytelników stajemy się coraz bardziej multimedialni – nikt nie robi tego tak jak MOTOGEN! Prasa drukowana nigdy nie umożliwi publikacji wszystkiego, co mamy do zaoferowania. Internet wciąż zaskakuje nowymi możliwościami, a największe marki rezygnują z papieru. Dziś jesteśmy wiceliderem pośród mediów elektronicznych w branży, a nasza pasja wciąż pcha nas do przodu!

 

CO DAJE CI WSPÓŁPRACA Z MOTOGEN?

 

  • Informacja o Tobie dotrze do blisko 150 000 motocyklistów w przeciągu miesiąca. Nie trafi ona na skup makulatury, pozostanie w sieci, a dostęp do niej jest nieograniczony.

  • 70% użytkowników motocykli przed dokonaniem zakupu szuka informacji na temat danego produktu w sieci. Z kolei 80% naszych czytelników deklaruje, że nasze opinie mają wpływ na ich decyzje zakupowe.

  • Profesjonalnie przygotowane przez nas materiały (np. Testy wideo) możesz wykorzystać na własnej stronie internetowej, rozpowszechniać je poprzez różne kanały informacyjne oraz poprzez social media.

  • W erze permanentnego braku czasu nasz Czytelnik, a Twój Klient nie musi szukać w sieci produktu, którego reklama go zainteresowała. Wystarczy jeden klik i już jest na Twojej stronie!

 

NASZA OFERTA:
 

Double billboard - reklama graficzna wykonana

w technice FLASH , rozmiar 750x200px. Umieszczona centralnie w górnej części portalu, na stronie głównej oraz podstronach. Dynamiczna forma przyciąga uwagę, a kliknięcie w nią przekierowuje bezpośrednio na stronę naszego Klienta.

 

Central billboard - reklama graficzna wykonana w technice FLASH , rozmiar 655x218px. Umieszczona w środkowej strefie portalu (doskonała ekspozycja), na stronie głównej oraz podstronach. Dynamiczna forma przyciąga uwagę, a kliknięcie w nią przekierowuje bezpośrednio na stronę naszego Klienta.

 

Rectangle - reklama graficzna wykonana w technice FLASH , rozmiar 300x250px. Istnieją praktycznie nieograniczone możliwości umieszczenia jej w każdym miejscu z prawej strony portalu. Dynamiczna forma przyciąga uwagę, a kliknięcie w nią przekierowuje bezpośrednio na stronę naszego Klienta.

 

Artykuł - 4 000 znaków bez spacji. Emitowany w dziale ARTYKUŁY na stronie głównej portalu. Istnieje możliwość zamieszczenie go w zoomie strony głównej oraz wzbogacenie go o profesjonalny klip filmowy.

 

News - 1 500 bez spacji, emitowany minimum dwa dni w dziale AKTUALNOŚCI na stronie głównej. Konkurs sponsorowany - forma konkursu oraz czas trwania według uznania Klienta. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem i pomagamy w przygotowaniu konkursu.


Watermark – forma reklamy graficznej,która zmienia tło strony. Może ona zawierać logo firmy, dany produkt/grafikę promując daną markę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSPÓŁPRACA Z ONET:

 

Nasz portal z rokiem 2013 nawiązał współpracę z Grupą Onet. Staliśmy się wyłącznym dostarczycielem contentu motocyklowego dla portalu www.onet.pl, dzięki czemu publikowane na Państwa temat treści mają szans dotrzeć do jeszcze większej liczby Czytelników.

 

 

 

 

 

 

 

 

MULTIMEDIA:

 

Oferujemy przygotowanie profesjonalnych multimedialnych materiałów reklamowych. Mogą to być zarówno klipy filmowe jak i sesje zdjęciowe. Nasze realizacje zdobywają uznanie i nagrody podczas konkursów filmowych. Współpracujemy z profesjonalnym lektorem, a w razie potrzeby możemy wyprodukować kreację w języku obcym. Nowym rozwiązaniem wprowadzonym przez grupę motogen są konfiguratory 3d. Umożliwiają one doskonałą wizualizację wirtualną motocykli oraz akcesoriów motocyklowych, przez co są ciekawym rozwiązaniem marketingowym.

 


W przypadku zainteresowania naszą ofertą bardzo prosimy o kontakt - przygotujemy propozycję działań specjalnie dla Ciebie.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 


Anna Niewęgłowska
tel. 723 960 433
a.nieweglowska@motogen.pl

Dzieje się?

Newsroom tylko na to czeka!

Motogen.

e-mail: newsroom(@)motogen.pl

TEL: [+48] 669 970 129

 

PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści