-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Sport

Aktualności ze świata sportów motocyklowych.

DZISIAJ
22.10.2019

Highside Alexa Marqueza w Japonii: ratunek stulecia?!

  MOTOGP
Alex Marquez, tak samo jak Marc, musi mieć we krwi jakiś dziwny dodatek.

18.10.2019

MŚ Superenduro już 7 grudnia w Krakowie: video-zapowiedź

  ENDURO
Motocyklowe, halowe Mistrzostwa Świata SuperEnduro zbliżają się coraz większymi krokami! Już 7 grudnia najlepsi zawodnicy globu zmierzą się w zaciętej walce na niezwykle trudnym, a zarazem widowiskowym torze utworzonym z ogromnych głazów, opon, bali drewna oraz tysiąca ton ziemi.

16.10.2019

MotoGP 2019: GP Japonii - harmonogram transmisji tv, co, gdzie, kiedy? [na żywo]

  MOTOGP
GP Japonii jest rozgrywane na torze Motegi. Kolejna azjatycka runda oznacza konieczność wcześniejszego wstania – wyścig klasy królewskiej o ósmej rano…

14.10.2019

Argentyńska runda WSBK: tego jeszcze nie było! bojkot, niebezpieczne warunki i wiele zarzutów

  WSBK
Piątkowe treningi na Argentyńskim torze zaczęły się od fali krytyki. Zawodnicy zarzucali, iż nawierzchnia jest cała w pyle. W połączeniu z wysoką temperaturą warunki naprawdę były trudne. Rzeczywiście już wtedy coś było na rzeczy gdyż najlepszy czas wykręcił Bautista zdobywając poleposition, jednak był to czas o 2 sekundy gorszy od tego, który wykręcali zawodnicy w ubiegłym roku na tym samym obiekcie.

08.10.2019

Upadnie czy nie? Stunter z Polski wymiata!

  STUNT
Nie mamy pewności, czy ten młody człowiek stuntujący na skuterze jest z Polski, ale architektura krajobrazu i elementy wystroju otoczenia (reklamy, kontenery PCK) sugerują, że może pochodzić z nadwiślańskiego kraju. Bez względu na pochodzenie, naprawdę wymiata na swoim dwusuwie. Czapki z głów, w końcu "Polak Potrafi"...

07.10.2019

Marquez zwycięża w Tajlandii i zostaje po raz 8 mistrzem świata!

  MOTOGP
Niesamowity Marquez zwycięża po pięknej walce z Quartararo na ostatnim okrążeniu i zapewnia sobie 8 tytuł Mistrza Świata. Drugi na mecie melduje się młody Francuz, który pojechał fenomenalny wyścig. Wielu z niedowierzaniem patrzy, jak świetnie jedzie El Diablo na prywatnym motocyklu. Brawo! Podium uzupełnia Maverick Vinales.

04.10.2019

Transfery WSBK na 2020 - oj będzie się działo!

  WSBK
Kto zostanie mistrzem Świata Superbike 2019 już wiemy, jednak patrząc na to, co dzieje się na giełdzie nazwisk, myślę Jonathana Rea nie będzie w najbliższym czasie mógł spać spokojnie.

Czy Marc Marquez zostanie mistrzem MotoGP 2019 już w Tajlandii?

  MOTOGP
Marc Marquez ma największe szanse na zdobycie ósmego tytułu Mistrza Świata a po raz szósty w klasie MotoGP. Z arytmetycznego punktu widzenia może się to wydarzyć już w najbliższą niedzielę. Jakie warunki musi spełnić?

02.10.2019

Kamil Barcik na drugim miejscu w ostatnim wyścigu klasy Supersport300

  WMMP
Finałowa runda Mistrzostw Polski na torze w czeskim Moście wyznaczyła kres bardzo ciężkiego sezonu dla lidera zespołu Kamila Barcika. Obrońca tytułu w klasie 300 z zeszłego sezonu, w obecnym musiał uznać wyższość aż czterech zawodników, kończąc zmagania na piątej pozycji. Jednak w ostatni weekend lider zespołu Rabin Racing robił wszystko, aby udowodnić, że nie zasługuje na tak odległe miejsce. Po pechowej sobocie i drobnym błędzie w połowie wyścigu, który wykluczył go z gry, w niedzielnym zajął pewne drugie miejsce.

MotoGP 2019: GP Tajlandii - harmonogram transmisji tv, co, gdzie, kiedy? [na żywo]

  MOTOGP
Już w najbliższy weekend odbędzie się GP Tajlandii na torze Buriram. Niestety, azjatycka runda oznacza wczesną pobudkę - pierwsze wyścigi w niedzielę, od szóstej rano. Poniżej znajdziecie harmonogram transmisji!

30.09.2019

Co za weekend! Co za emocje! Rea mistrzem świata WSBK?

  WSBK
Kolejna runda Mistrzostw Świata Superbike na torze Magne-Cours we Francji dała nam świetną rozrywkę! Czyżby już ten weekend wyjaśnił, kto zasiądzie na tegorocznym tronie WSBK?

25.09.2019

24h Bol d'Or: Polski zespół pisze historię wyścigów długodystansowych!

  INNE
Bol d’Or- ta runda mistrzostw świata w wyścigach długodystansowych zdecydowanie należała do Polaków. Zespół Wójcik Racing Team dokonał czegoś niebywałego.

23.09.2019

Oficjalnie! Alvaro Bautista odchodzi z teamu Ducati!!

  WSBK
O poczynaniach Hiszpana w WSBK pisaliśmy już we wcześniejszych artykułach. Ostatnio w środowisku wyścigowym zaczęły się spekulacje i plotki o przyszłości tego zawodnika, plotki mówiły, że możliwe iż trafi do Hondy. Dziś spekulację się zakończyły i oficjalnie ogłoszono, że w sezonie 2020 Bautista będzie reprezentował fabryczny team Hondy HRC.

19.09.2019

Paweł Szkopek w pełnym cyklu mistrzostw świata FIM EWC

  INNE
Jedenastokrotny motocyklowy mistrz Polski Paweł Szkopek wystartuje w pełnym cyklu mistrzostw świata FIM EWC. Sezon 2019-2020 rozpoczyna się już w najbliższy weekend od 24-godzinnego wyścigu Bol d'Or we Francji.

17.09.2019

Mateusz Molik na podium klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Sport250

  INNE
Finał Pucharu Polski najniższej kategorii Sport250 na Kartodromie Bydgoszcz okazał się bardzo szczęśliwy dla zawodnika Rabin Racing Mateusza Molika. Po zaciekłej walce do samej mety i finiszu na drugim miejscu w ostatnim wyścigu sezonu, trzynastolatkowi udało się przeskoczyć swojego głównego rywala Marcina Zapertego o 1 punkt w końcowej tabeli. Po świetnym starcie z trzeciego pola zapracował na sukces jadąc szybkim i równym tempem, odpierając ataki rywala. Sukces młodego zawodnika jest tym większy, że dokonał tego w swoim debiutanckim sezonie w rywalizacji z seniorami.

13.09.2019

WSBK 2019: Jeszcze wszystko się może zdarzyć - czy oby na pewno?

  WSBK
490 do 399 - to rezultaty punktowe Jonathana Rea i Alvaro Bautisty, które zostały uzyskane w dotychczasowych dziesięciu rundach Mistrzostw Świata Superbike. Do końca sezonu WSBK zostały jeszcze trzy rundy: Francja, Argentyna, Katar i pomimo tego, iż z matematycznego i teoretycznego punktu widzenia jeszcze wszystko jest możliwe, bo do zgarnięcia pozostaje nadal 186 punktów, to odrobienie straty aż 91 oczek do Rea wydaje się niemal niemożliwe...

12.09.2019

Zmiany godzin GP Aragonii – winna F1!

  MOTOGP
Włodarze MotoGP postanowili przesunąć godziny rozpoczęcia wyścigów o GP Aragonii. Powodem podjęcia takiej decyzji jest fakt, że wyścigi kolidowałyby z Formułą 1. Wg badań…

09.09.2019

WSBK Portimao: Portugalska runda oczami kibica

  WSBK
Wyścigi na najwyższym, światowym poziomie, wielkie nazwiska, wspaniały tor, piękna pogoda, piękne kobiety, szybkie motocykle oraz możliwość podziwiania z bliska znanych, do tej pory jedynie za pośrednictwem mediów, zawodników. To wszystko atakuje każdego kibica, który pojedzie na rundę MotoGP czy WSBK. Zobaczcie jak wygląda z bliska wielkie ściganie!

MotoGP: GP San Marino, Misano 2019 - harmonogram transmisji, co, gdzie, kiedy

  MOTOGP
Już w najbliższy weekend GP San Marino na torze Misano. Poniżej znajdziecie harmonogram transmisji z treningów i wyścigów.

05.09.2019

Ewa Pikosz liderką w Klasie Kobiet w Pucharze Polski Enduro

1 ENDURO
Z prawdziwą przyjemnością chcieliśmy poinformować, że Ewa Pikosz, nad którą od kilku sezonów mamy patronat medialny jest aktualnie liderką w Klasie Kobiet w Pucharze Polski w enduro…

archiwum

1  2  3 
...
11   236

Opublikuj własne

Podziel się

Sonda

wypowiedz się

Promowane trasy

Brak tras
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści